ART / Etchings etc / Etsning/akvatint 11709191
nr 1170 9191
Thomas Franzén
(f. 1945), Sverige
Thomas Franzén (b. 1950), Sweden. "Början eller slutet", signed and numbered 10/30, subject: 37x42 cm,
Etsning/akvatint, "Början eller slutet", signerad och numrerad 10/30, motivet: 37x42 cm
Thomas Franzén, Swedish painter, born 1950.
300
SEK 100
Monday Mars 19 2018
at 19:35:25
19/3 19:30:25
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik